KONST / Litografier / Färglitografi 14912026
nr 1491 2026
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, färglitografi, numrerad 265/290. Bildmått: 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x65cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:07:53
13/9 11:22:30
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist